O mne

 

O mne


Som žena, ktorá od malička miluje šport.
Začínala som ako malá tanečnica v detskom folklórnom súbore, kde som vydržala 10 rokov.
V dvanástich rokoch som si u rodičov vydupala Karate. Tréningy boli ťažké a tvrdé. Neraz som mala slzy na krajíčku, keď som skončila na zemi s vyrazeným dychom, rozbitými kolenami, či dorezanými nohami z cvičenia naboso. Do školy som chodievala s takými svalovicami, že som ledva vyšla po schodoch. Ale vydržala som.
Naučila som sa brániť, padať a vstávať, znášať rany a ovládať svoje telo. Zosilnela som, zocelilo ma to a videla som seba ako lámem jeden limit za druhým. Ako sa stále lepším, napredujem a už nie som to malé slabé dievčatko zo základnej školy.
Na strednej škole som milovala fyzické testy. Rada som sa prekonávala. Nikto nevedel že mám chrbát plný modrín a odrenín od kondičnej prípravy na Karate, ale brušákovala som, čo to dalo.
Mojou láskou bola a je medicína, biológia, chémia a šport. Humánna medicína mi bohužiaľ nevyšla. Stala som sa veterinárnou lekárkou.
Ale nie je to ono. Milujem zvieratá. Sú to moje veľké lásky, ale svoju cestu, svoj život vidím inde.
A idem za tým, čo ma najviac baví a kam ma srdce ťahá. A ťahá ma to do telocvične, k zdraviu a milovanej medicíne.
Využívam svoje veterinárne a medicínske vedomosti, aby som pomohla ľuďom si udržať svoje zdravie, kondíciu a dobrú náladu. Naučím vás pochopiť ako funguje ľudský organizmus.

So mnou si ale zažijete iba náročné silové tréningy, veľmi intenzívne kardio tréningy (HIIT), cvičenia s vlastným telom. Budete spaľovať, potiť sa, robiť grimasy a prosiť nech už je koniec.

Dostanete informácie čo máte vyhádzať z chladničky, zo špajzy, načo sa ani nepozrieť. Nebudete diétovať, budete jesť. Ale zdravo. Bude to boj. Nebude ľahký……

Ale čaká vás odmena. Odmena vo forme nového tela, novej osobnosti, sebavedomia. Stačí len vydržať. Koľko do toho dáte, toľko dostanete naspäť.

NIE STE NANIČ !

Ste skvelí a jedineční a ja Vám to dokážem a pomôžem vám nájsť v sebe silu pracovať, napredovať a milovať tento život.
Nevyhovárať sa, ale zdvihnúť zadok a makať!
Vypnúť televízor, otvoriť knihu a študovať!

 

MVDr. Marta Vargová Adamjaková

Mohlo by Vás zaujímať:

Reklama: